Bettilt Sms İptali

Tıkla Bettilt’e Gir!

Bettilt sms İptali hakkında bildirim servisiyle ve mesaj engellemeyle ilgili bilgileri yazımızdan hızlı şekilde sizlere sunacağız. Yazımızı okuduktan sonra konuyla alakalı zihninizde soru işareti bırakmayacağımızı temenni ediyoruz. Hatta vaat ettiğimizi söylesek yeridir. Fakat öncesinde neden böyle fazla işlemlere ihtiyaç duyduğumuzu anlatalım. Aslında bizler değil, sizlerin neden ihtiyaç duyduğundan bahsedeceğiz. Kafanızı daha fazla karıştırmadan anlatmaya başlayalım.

Bettilt Sms İptali

Biliyorsunuz Bettilt alanında lider olan sitelerden biridir. Hatta direkt liderdir dersek yalan söylemiş olmayız. Başarısını borçlu olduğu temeller bulunuyor. Sırtını dayadığı bu dayanak noktalarından birisi insan psikolojisidir. İnsanların günümüz yüzyılında ne kadar yorgun, bıkkın, istikrarsız olduğunu biliyoruz. Her şeyi fazla ertelemeye meyilliler. Fakat bunun farkında olduğumuz için sms ile olabildiğince yönlendiriyoruz. Mesajların İptali konusundaysa özgürsünüz.

Bettilt Sms İptali Bildirim Servisi

Bettilt sms İptali gerçekleştirmeden önce bazı şeyleri kabul etmeniz taraftarıyız. Eğer iptalleri sağlarsanız eskisi kadar sitemizi ziyaret etmeyeceksiniz. Çünkü unutacaksınız, erteleyeceksiniz; haliyle oynayamayacaksınız. Gelirinizi azaltacaksınız. Objektif ve dışarıdan bir gözle sürecin bu şekilde ilerleyeceğini kabul edin lütfen. Çünkü sizlere sunduğumuz avantajlardan nazaran az haberdar olacaksınız. Bunun su götürmez gerçeği yansıttığı aşikardır.

Bettilt platformundan sms ile aldığınız güncel avantaj ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Böylece eskisinden çok fazla kazanırsınız. Hatta tüm zamanlardan daha fazla kazanabilirsiniz. Çünkü gelir çarpanı olarak daha yüksek katlı kazanç alabileceğiniz bir iş modeli düşünemiyoruz. Yatarak para kazanmanın farklı bir versiyonunu sunuyoruz. Aslında doğru düşündünüz, yatarak da kazanabiliyorsunuz. Şimdi mesaj İptali konusunu tekrar değerlendirebilirsiniz.

Bettilt Sms İptali Mesaj Engelleme

Bettilt sms İptali konusunda hür iradeye sahip olduğunuzu söylemiştik. Gerçekten ne yapacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Ancak göreceli olarak. Dışarıdan baktığımızda mantıksız göründüğünü söyleyelim. Resmen teptiğiniz fırsat kalecinin uyuya kaldığı kaleye benziyor. Kaleciyi uyutuyoruz, verebileceğimiz en iyi opsiyonları veriyoruz. Mesajla da “bak değerli dostum, kaleci şu an uyuyor” bildirimini veriyoruz. Sadece atak yapsanız hatta şut çekseniz gol atacaksınız.

Bettilt olarak sms ile gönderdiğimiz bildirimler abartısız şekilde yukarıdaki betimlemeye benziyor. Amacımız fırsatlarımızdan, kampanyalarımızdan, avantajlarımızdan haber alabilmeniz. Sitemize daha sık girip misli misli kazanabilmeniz. Unuttuğunuzda hatırlatıp para kazanmanızı sağlayabilmemiz. Siz kıymetli kullanıcılarımız için daha fazla ne yapabiliriz. Ancak tekrar hatırlatalım. Mesajların İptali hususunda son düğüm noktası sizlersiniz. İçinizden geleni yapmakta, doğru veya yanlış, özgürsünüz.